DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 2 160-2 820 EUR/tydzień
  • Firma: Luiza Krupa-Hut
  • Kontakt: Luiza
  • Telefon: +48882184542
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

 Obowiązki:

 • Demontaż elementów karoserii autobusów uszkodzonych po wypadku / stłuczce

 • Demontaż i montaż oświetlenia

• Naprawa nadwozia (szpachlowanie, klepanie itp.)

 • Montaż naprawionych elementów nadwozia

 • Przygotowanie zamontowanych elementów nadwozia do malowania / lakierowania • Malowanie / lakierowanie powierzchni Co oferujemy

• Wynagrodzenie +/- €2160 - €2820 netto miesięcznie przy 38godzinach

 • Wynagrodzenie +/- €500 - €650 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków

 • Wynagrodzenie od €19,00 brutto za godzinę

  •  Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  •  Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
  •  20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  •  Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
  •  Zwrot kosztów podróży
  •  Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
  •  Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  •  Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  •  Możliwość stałego zatrudnienia
  •  Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
  • Akcja: F2F
  •   Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów Czego potrzebujemy
  •  Masz doświadczenie jako blacharz samochodowy / autobusowy / monter napraw karoserii
  •  Potrafisz używać elektronarzędzi i narzędzi do obróbki metalu
  •  Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
  •  Jesteś gotowy do pracy przez długi okres czasu • Jesteś gotowy do nauki i rozwoju
  •  Posiadasz ważne prawo jazdy i własny środek transportu