DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 10-14 EUR/h
  • Firma: Wiatrak-Jobs
  • Kontakt: Marta
  • Telefon: 0048663112789
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma Wiatrak-Jobs obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik szklarni z kwiatami

Miejsce pracy: Westland, Holandia

WYMAGANIA:

  • brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • mile widziane prawo jazdy
  • silna motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do zadań pracownika należy sadzenie, przesadzanie sadzonek kwiatów, obrywanie pączków, przycinanie lub obrywanie liści oraz inne proste czynności związane z pielęgnacją kwiatów, sortowanie/ segregowanie cebulek kwiatowych, pakowanie oraz przygotowywanie kwiatów do wysyłki
Praca w szklarni ma zmienny charakter
Może być wykonywana w pozycji schylonej , na stojąco lub przy taśmie.

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie 10,48 eur brutto/h.
  • brak stawki wiekowej
  • nadgodziny liczone powyżej 38 h w tygodniu oraz soboty płatne 135% /h
  • dodatek wakacyjny 8,33%
  • regularne tygodniowe wypłaty na konto
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na okres min. 3 miesięcy
  • ubezpieczenie NL oraz zakwaterowanie
  • darmowy dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania do pracy
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • praca od poniedziałku do piątku + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty

Wiatrak-Jobs

 ul. Okrzei 19/1

64-920 Piła, Polska

Tel: (0048) 663 112 789

Tel: (0048) 796 901 049

 Email: [email protected]

Zapraszamy na Naszą stronę web. wiatrak-jobs.pl

Biuro czynne:

Pon-Pt  w godzinach

09:30-16:30

Jesteśmy zaufaną agencją pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 14959