DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Logistic Force
  • Kontakt: Logistic Force
  • Telefon: 0682503714
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma Logistic Force obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

ŁADOWACZ ŚMIECIARKI

Miejsce pracy: Holandia, Weert

WYMAGANIA:

  • własne zakwaterowanie oraz transport do pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/niderlandzkiego
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej na świeżym powietrzu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opróżnianie pojemników na odpady
  • odkładanie pojemników
  • dbanie o terminowe zbieranie odpadów komunalnych
  • praca zgodnie z instrukcjami bezpieczeństwa
  • praca na zewnątrz

OFERUJEMY:

  • stawka: 14,73€
  • godziny pracy: 06:00 – 17:30
  • praca od poniedziałku do piątku
  • tygodniowy system wynagrodzeń
  • długotrwała współpraca

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko ładowacz śmieciarki.

Naszym klientem jest firma świadcząca usługi z zakresu odbioru odpadów komunalnych. Klient zajmuje się zbieraniem odpadów od drzwi do drzwi oraz recyklingiem.

Szukamy osoby samodzielnej, która nie boi się ubrudzić oraz lubi pracę na świeżym powietrzu.