DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 380-500 EUR/tydzień
  • Firma: Symeon sp z o. o.
  • Kontakt: Dorota
  • Telefon: 789491592
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn

STANOWISKO : Operator CNC maszyny do cięcia stali
MIASTO: Wieringerwerf (Holandia)
START: od zaraz
OPIS PRACY: Praca polega na obsłudze sterowanej CNC maszyny do cięcia stali HGG do obróbki metalu.
OBOWIĄZKI:
· Obsługa maszyny do cięcia i wiercenia metalu HGG
· Załadunek i rozładunek materiału na maszynę za pomocą suwnicy lub wózka widłowego
· Znakowanie części zgodnie z instrukcją pracy
· Wprowadzanie wymiarów do maszyny na podstawie rysunku technicznego
· Cięcie i szlifowanie materiału
· Pomiar i sprawdzenie materiału po obróbce
WYMAGANIA:
· doświadczenie w obsłudze maszyn do obróbki metali
· wykształcenie techniczne w zakresie obróbki metali
· znajomość angielskiego lub holenderskiego
· prawo jazdy kat B (własne auto- dodatkowy atut)
· Umiejętność czytania  rysunek techniczny
· umiejętniść obsługi suwnic i wózków widłowych- dodatkowy atut (nie wymagany)
· Dokładność, precyzyjność i zaangażowanie
· Chęć do pracy zmianowej w ruchomych godzinach
OFERUJEMY TOBIE:
·  380 euro - 500euro tygodniowo
· stałe zatrudnienie, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
· 25 płatnych dni urlopu rocznie
· komfortowe zakwaterowanie
· Rekompensatę kosztów dojazdu do zakładu pracy gdy dojeżdżasz swoim samochodem
· Zwrot kosztów podróży z zagranicy
· ubezpieczenie zdrowotne,
  · Opiekuna na miejscu

PODOBA CI SIĘ POWYZSZA OFERTA?
APLIKUJ WYSYŁAJĄC SWOJE CV NA ADRES [email protected]

telefon: +48 789-491-592