DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Link2work sp. z o.o
  • Kontakt: Hanna Grochowska
  • Telefon: +48 572 325 580
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Operator wózka reachtruck
Miejsce pracy: Waalwijk, Holandia
Wynagrodzenie: 14,68€ brutto/h
Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

  • umowę o pracę na holenderskich warunkach
  • wynagrodzenie 14,68€ brutto/h (13,50€ brutto/h + 8,75% dodatku do każdej godziny)
  • gwarantowane 40h pracy
  • nadgodziny płatne 130%
  • tygodniowy system wynagrodzeń
  • mieszkanie płatne 116€/tydzień
  • ubezpieczenie płatne 33€/tydzień
  • 25 dni urlopu
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • stołówka na terenie magazynu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • praca na magazynie ze sprzętem elektronicznym
  • transport towaru oraz układanie go na regałach za pomocą wózka reachtruck
  • wykonywanie innych prac okołomagazynowych
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • praca na 2 zmiany (6:00-15:00 i 15:00-24:00)

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • holenderskie uprawnienia na reachtruck
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do pracy na zmiany i w weekendy
  • dokładność i sumienność
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • własny samochód na dojazd - mile widziany

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/