PRACOWNIK MAGAZYNU Z POMPAMI WODNYMI Z DOŚWIADCZENIEM

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: HumanBe
  • Kontakt: Mariana Urban
  • Telefon: +48577171989
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Dla naszego klienta, zajmującego się dystrybucją elementów do produkcji pomp wodnych i akcesoriów medycznych, szukamy pracowitych i rzetelnych osób do pracy magazynowej w miejscowości Venray

Dlaczego warto?

Stawka godzinowa brutto €14,37/h + dodatki
Brak wiekówki
Dodatki za pracę w weekendy oraz nadgodziny
Darmowy transport do pracy i
z powrotem

Obowiązki:
Outbound:
o Zbieranie zamówień
o Pakowanie produktów
o Sprawdzanie jakości produktów I palet

Inbound:
Rozpakowywanie załadowanych pojemników i rozdzielanie produktów według kodu SKU na różne palety
Rezerwowanie palet, przygotowanie palet do odkładania na półki
Układanie palet na półkach

Wymagania:
Doświadczenie na magazynie minimum 6 miesięcy
Prawo jazdy
Poziom angielskiego B1
Wymagana odzież robocza (Buty ochronne S3, T-shirt/koszulka polo/bluza oraz spodnie jeansy)

Grafik
Poniedziałek - Piątek:
System pracy dwuzmianowy
o Poranna zmiana 6:00-15:00,
o Popołudniowa zmiana 15:00-24:00.

Zarobki:
Pracownik magazynu €13,27/h podstawa + € 1,10/h dodatek wakacyjny = € 14,37/h brutto
RT operator €13,55/h podstawa + € 1,05/h dodatek wakacyjny = € 14,60/h brutto
System płatności: Tygodniówki
Tygodniówki są na poziomie 400 e po odliczeniu zakwaterowania oraz ubezpieczenia

Zakwaterowanie:
•Koszt max €125,00 / tydzień
• Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania lub wynajmu na
własną rękę prywatnego mieszkania czy pokoju
• Nasze zakwaterowania spełniają ustawowe normy i wymagania
• Pokoje dwuosobowe, ze wspólną kuchnią, łazienką i salonem
• Na każdej lokalizacji jest dostępna sieć WiFi oraz podstawowe urządzenia gospodarstwa domowego

Ubezpieczenie zdrowotne:
Koszt €38,57 / tydzień

Transport do pracy
• Oferujemy darmowy transport do pracy i z powrotem
• Jeśli posiadasz prawo jazdy możesz zostać kierowcą, dostaniesz do
dyspozycji samochód służbowy lub bus
• W przypadku prywatnego zakwaterowania niestety nie oferujemy
transportu, ale można ubiegać się o zwrot kilometrówki (w zależności od dystansu pomiędzy Twoim miejscem zamieszkania, a miejscem pracy, jak również zasad w obowiązującym Cię CAO)

Mile widziane osoby z prywatnym zakwaterowaniem