DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11 EUR/h
  • Firma: Link2europe
  • Kontakt: Hanna Grochowska
  • Telefon: 0048 503 028 187
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta – nowoczesnej firmy logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Venlo, Holandia
strat pracy od zaraz!
Opis stanowiska:
-praca na magazynie, w którym produktem jest głównie odzież
-układanie pudełek na paletach, skanowanie i etykietowanie produktów
-pakowanie i przygotowanie do wysyłki
-prace około- magazynowe
-praca na 3 zmiany
Wymagania:
-doświadczenie przy obsłudze wózka EPT
-chęć do rozwoju
-znajomość języka angielskiego mile widziana ale nie konieczna
-gotowość do pracy na zmiany i w weekendy
-dokładność i sumienność
Oferujemy:
-zatrudnienie na holenderskich warunkach
-wynagrodzenie: €10,82 - €15,92€ brutto/h
-dodatek zmianowy: 20 %
-płatny urlop
-gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
-3 daniowe posiłki w cenie od €5 - €7.50
-możliwość skorzystania z zakwaterowania €100/ tydzień
-szkolenia podnoszące kwalifikacje

Dodatkowe informacje:
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: 0048 503 028 187, 0048 786 865 894, 0048 503 425 580