MIEJSCE PRACY

POMOCNIK ELEKTRYKA

OPIS PRACY

Wspomaganie doświadczonych elektryków i techników w różnych zadaniach związanych z instalacją elektryczną i konserwacją.

OBOWIĄZKI

Pomoc w pracach instalacyjnych: Pod nadzorem pomagać w instalowaniu systemów elektrycznych, w tym okablowania, tablic rozdzielczych, oświetlenia i gniazdek.

    Konserwacja i naprawy: Pomoc w wykonywaniu rutynowych konserwacji i napraw systemów i sprzętu elektrycznego.

    Przeciąganie kabli i wykonywanie połączeń: Pomóż przeciągnąć kable przez kanały i wykonaj połączenia elektryczne zgodnie ze specyfikacjami.

    Materiały i narzędzia: Wsparcie w gromadzeniu niezbędnych materiałów i narzędzi do projektów, dbanie o ich prawidłowe użycie i przechowywanie.

    Bezpieczeństwo: Przyczyniaj się do tworzenia bezpiecznego środowiska pracy, przestrzegając przepisów bezpieczeństwa i identyfikując potencjalne zagrożenia.

    Pomoc w testach i inspekcjach: Pomoc w przeprowadzaniu testów i inspekcji w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania systemów elektrycznych.

WYMAGANIA

• Prawo jazdy.

• Angielski B1.

• Chęć do nauki: Nie jest wymagany żaden konkretny dyplom, ale niezbędne jest duże zainteresowanie elektrotechniką i chęć uczenia się w pracy.

• Sprawność fizyczna: Możliwość pracy w różnych środowiskach i warunkach fizycznych, w tym w przestrzeniach do czołgania się, na wysokościach i w lokalizacjach na zewnątrz.

• Gracz zespołowy: Ważne są dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność skutecznej współpracy z innymi członkami zespołu.

• Świadomość bezpieczeństwa: Podstawowa wiedza na temat przepisów bezpieczeństwa i umiejętność przestrzegania procedur bezpieczeństwa.

• Elastyczność: Gotowość do pracy według elastycznego harmonogramu, w tym w razie potrzeby wieczorami i weekendami.

• Doświadczenie techniczne: Podstawowa znajomość systemów elektrycznych i narzędzi będzie dodatkowym atutem.

 OFERUJEMY

• Wynagrodzenie 2200,00 - DO 2800,00 € miesięcznie w zależności od doświadczenia (13,26-16,66€/godz.)

• Zakwaterowanie 130 €/tyg.