PRACA NA PIEKARNI BEZ DOŚWIADCZENIA! 10,95 EURO BRUTTO PLUS DODATKI- VELP

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Angelika Sieradzka
  • Telefon: +48774746808
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Praca na piekarni bez doświadczenia! 10,95 euro brutto plus dodatki- VELP

Dla naszego klienta nowoczesnej piekarni specjalizującej się w słodkich wypiekach poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Opis stanowiska:

Praca przy linii produkcyjnej przy przygotowywaniu wypieków: wkładanie wypieczonych biszkoptów do blach, wyrównywanie kremu, posypywanie gotowych wypieków wiórkami czekolady.
Sprawdzanie poprawności procesu produkcji, ważenie, liczenie, kontrola jakości

Jeżeli pracownik wykaże się swoimi umiejętnościami może pracować na dziale gdzie przygotowywane są konkretne składniki.
Na takim stanowisku należy potrafić czytać receptury i w odpowiedni sposób mieszać ze sobą poszczególne składniki w taki sposób aby otrzymać na przykład krem do ciast.

Praca przy taśmie polegająca na pakowaniu gotowych produktów do tekturowych pudełek, które wysyłane są do klienta.

Wymagania:

- obecnie poszukujemy osob posiadających prywatne zakwaterowanie w okolicy Velp.

- chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

Oferujemy:

pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii),

opiekę polskiego koordynatora,

ubezpieczenie,

wypłaty tygodniowe,

dodatki zmianowe, wakacyjne!

Jeśli uważasz, że ta oferta nie jest dla Ciebie zadzwoń, a razem znajdziemy pracę idealną!

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń+48  77 474 68 08 Dagmara,

bądź wyślij CV na adres [email protected]

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.
KRAZ 273