DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 19-23 EUR/h
  • Firma: PonikHolding
  • Kontakt: Sabina Siekierska
  • Telefon: 889987576
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodów ciężarowych

PonikHolding Sp. Z o.o. – Agencja Pracy z siedzibą w Warszawie, posiadająca wieloletnie doświadczenie w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników stałych i tymczasowych, która powstała z miłości do pracy z ludźmi. Naszą najwyższą wartością jest człowiek i jego potrzeby. Specjalizujemy się w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników pochodzących z Europy, Azji oraz Afryki. Obecnie poszukujemy ich aż w 37 państwach. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych rekruterów, koordynatorów, prawników oraz tłumaczy, których działania nadzoruje kadra zarządzająca. Rekrutujemy na każde stanowisko oraz pomagamy w procesie legalizacji pracowników. Załatwiamy wszelkie niezbędne formalności, m.in. wizę. Do tej pory mieliśmy okazję współpracować z wieloma przedsiębiorcami z całego świata, dla których zrekrutowaliśmy ponad 12.000 pracowników.

Prowadzimy obecnie nabór na stanowisko :

MECHANIK SAMOCHODOWY

Praca jako mechanik samochodów ciężarowych w firmie specjalizującej się w transporcie masowym, ale również zajmującej się transportem kontenerowym i samochodowym. Pracownicy otrzymują możliwość nauki i rozwoju, dzięki czemu wynagrodzenie zwiększa się wraz z nabytym doświadczeniem. Doświadczenie w pracy jako mechanik samochodów ciężarowych będzie dodatkowym atutem, jednak mechanicy samochodów osobowych chętni do nauki również są mile widziani.

Zakres obowiązków:

  • konserwacja i naprawy samochodów ciężarowych

  • wykrywanie usterek

Wymagania stanowiska:

  • język angielski B1

  • prawo jazdy - mile widziane

  • kilkuletnie doświadczenie jako mechanik

Oferujemy:

  • dodatek urlopowy: 10,87% –  € 3165.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

  • dodatek wakacyjny: 8,33 % – € 2425.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

  • cotygodniowe wypłaty !

  • kontrakt holenderski

  • nadgodziny 130% -150%

  • dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin

  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów którzy będą Cię wspierać przez cały okres zatrudnienia

  • pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi do naszego biura!

  • €19 - €23/h brutto

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

  • € 95 tyg – zakwaterowanie
  • € 33 – ubezpieczenie