DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-13 EUR/h
  • Firma: AB Midden Nederland
  • Kontakt: AB Midden Nederland
  • Telefon: 0302292252
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego
Nasz klient, to międzynarodowy producent grzybów konserwowych. Kontroluje cały łańcuch produkcyjny. Oznacza to, że przygotowuje własny kompost, uprawia grzyby w sposób zrównoważony oraz produkuje i sprzedaje grzyby konserwowe. Firma znajduje się w Velddriel.W firmie zajmującej się przetwarzaniem świeżych pieczarek poszukujemy operatora wózka widłowego. Do twoich obowiązków należy przewożenie palet z pieczarkami w puszkach w magazynie.

Stawkę podstawowa€12, 84 brutto/h + dodatki za zmiany = €14,38 brutto/h

Praca na 2 zmiany 6.00 - 14.30 of 14.30 - 23.00

Operator wózka widłowego przedniego ( Heftruck)

Velddriel

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • certyfikaty na wózki widłowe typu Reachtruck

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Umieszczać palety z puszkami na pustych lokacjach
  • Przygotowywać puszki do transportu za pomocą użycia skanera
  • Dbać o powierzone stanowisko pracy

OFERUJEMY:

  • Stawkę podstawową €13,18 brutto/h
  • Bezpłatny transport do pracy wypłaty
  • Ubezpieczenie zdrowotne w cenie €29,12 tygodniowo
  • Zakwaterowanie firmowe w cenie €95 tygodniowo
  • Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego