DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12-12 EUR/h
  • Firma: HolandiaJobs
  • Kontakt: Klaudia Brodowska
  • Telefon: 0504249266
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska

DARMOWY BUS DO HOLANDII

ZBIORY PIECZAREK- praca polega na zbieraniu pieczarek, 5 poziomów uprawy, wysokość do ok 5-6m. Praca na windzie elektrycznej.

Lokalizacja Veghel

Wymagania

• motywacja i checi do pracy, doświadczenie mile widziane

• nie wymagana znajomość języka obcego ani prawo jazdy

Warunki pracy

• - umowa o pracę dotyczy 8 miesięcy

• - okres prób wynosi 1 miesiąc - grzyby zbiera się 7 dni w tygodniu, pracownik pracuje 6 dni i ma 1 dzień wolny

• - pracownik pracujący średnio 45 godzin tygodniowo, 6 dni w tygodniu (dzień wolny w każdym tygodniu).

• Panie rozpoczynają pracę o godz. 7 i ja do godz. 15:00, 17:00 lub 19:00 (w zależności od wysypu grzybów).

• Przerwa w pracy co 2h.

• PANIE-dobrze do pracy służbowej ogrodniczki. Koszulki i buty ochronne TRZEBA MIEĆ WŁASNE

• WYPŁATY- co 4 tygodnie (możliwość zaliczek przed dobrą metodą do 100€).

Zakwaterowanie i ubezpieczenie

• - mieszkanie znajduje się na terenie firmy i jest wyposażone w sypialnie dla 4-5 osób, łazienki, salon, pralnię i kuchnię. Z pralek i suszarek można korzystać bezpłatnie.

• - koszt mieszkania wynosi 70 €, - tygodniowo włącznie (prąd, gaz, woda, wifi).

• ubezpieczenie 125€/4 tyg.

Wynagrodzenie

• Stawka:

• 12.10€/h

• Po przepracowanych 6 miesiącach podwyżka na 12.26€/h