DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14-15 EUR/h
  • Firma: EURO WORK
  • Kontakt: Beata
  • Telefon: 572607777
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Order Picker

 Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii, który jest wiodącym dostawcą produktów gastronomicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK LOGISTYKI- stawka 15,26 EUR, praca jako order picker lub na dziale ekspedycji

Miejsce pracy: Veghel

Termin rozpoczęcia pracy: 13/02/2024 r.

Czas trwania projektu: 3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników logistycznych do pracy w dwóch do wyboru działach; jako order picker oraz pracownik ekspedycji. Praca będzie skupiała się na przygotowywaniu zamówień dla klientów do wysyłki, sortowaniu oraz pakowaniu produktów

Wymagania:

  • Doświadczenia w logistyce
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Dobra kondycja fizyczna

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawka godzinowa brutto o podstawie 13,81€ + 10,5% dodatku urlopowego co daje 15,26€ (stawka dla osób powyżej 21. roku życia)
  • Dodatek za nieregularne godziny pracy, od 25% do 100%
  • Stabilną pracę na umowę o pracę na warunkach holenderskich
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Odzież robocza zapewniona przez pracodawcę
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

LINK DO PALIKOWANIA -> https://eurowork.recruitify.ai/job/praca-logistyk-holandia?sourceId=1264&dschid=true

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476