DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Marvel Personal Consulting
  • Kontakt: Karolina Gazdecka
  • Telefon: +48 668 816 181
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

✅ PRACOWNIK PRODUKCJI + OPERATOR WÓZKA PRZEDNIEGO. DUŻO GODZIN. HOLANDIA, Veenendaal

kom. +48 668 816 181

mail: [email protected]

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.

REKRUTUJEMY PRACOWNIKÓW DO PRACY NA TERENIE HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w 3903 AT VeenendaaL, firmy zajmującej się produkcją różnego rodzaju proszków (mleko w proszku, pasza dla zwierząt)

poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI/ OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO PRZEDNIEGO (HEFTRUCK)

UWAGA: SĄ TO DWA RÓŻNE STANOWISKA PRACY

Opis stanowiska pracy:

Przenoszenie proszków według receptury z silosów do kontenerów

Worki ważą max.25kg

Układanie worków na paletach

UWAGA: DWA STANOWISKA PRACY: DRUGIE TO OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Nasze oczekiwania:

Mile widziane: prawo jazdy kat. B/ niewymagane/ dojazd rowerem kilka km

Angielski A2/B1

Brak alergii na kurz/ pył

Motywacja do pracy

UWAGA: DWA STANOWISKA PRACY: DRUGIE TO OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO; WYMAGANY CERTYFIKAT NA HT

Oferujemy:

- Stawka € 13/95 h brutto

- Praca na 1 zmianę: 6.00- 16.00/17.00

- Od 40/45 godzin tygodniowo+

- Dodatek za nadgodziny: 125 %

- Wypłaty tygodniowe

- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych

- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo/ pokój 2 os.

- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo

- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo

- Pracodawca zapewnia buty robocze

- Umowę w j.polskim

- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv na adres:

[email protected]

z dopiskiem w temacie maila: Docomar/ produkcja+HT

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU!

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

tel. +48 668 816 181

czynna pon-pt 8:00-16:00

ZnajdŸź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/