DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 11 EUR/h
  • Firma: Wiatrak-Jobs
  • Kontakt: Marta
  • Telefon: 796901049
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Order Picker

OPIS STANOWISKA

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:  Order Picker.

Praca polega na zbieraniu i skompletowaniu zamówień w magazynie z artykułami gospodarstwa domowego, kosmetykami, ubraniami, akcesoriami domowymi, zabawkami itp. oraz inne prace magazynowe.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

WYMAGANIA

  • Znajomość języka andielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2

  • Mile widziane doświadczenie

  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym lub na e-mail: [email protected])

  • BSN (sofi) wymagany

OFERUJEMY

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie ( Utrecht, Zeist )
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy rowerem ( około 8 km)

  • Brak stawki wiekowej!
  • Praca w systemie 2-zmianowym , czasem możliwe nocki

    • zmiana ranna  07:00 do 16:00

    • zmiana popoludniowa  14:00 do 22:00

  • Wypłaty w systemie 4 tygodniowym ( możwilośc otrzymania zaliczki co tydzień )

  • Stawka 11,35 eur + dodatki zmianowe :

Poniedziałek - Piątek:  w godzinach 00.00 - 7.00 dodatek 100%

                                      w godzinach 18.00 - 21.00 dodatek 33,3 %

                                      w godzinach 21.00 - 24.00 dodatek 50%

Wtorek - Piątek : w godzinach 00.00 - 7.00 dodatek 50%

Sobota: w godzianach 00.00 - 7.00 dodatek 50%

                                      w godzinach 14.00 - 18.00 dodatek 33,3 %

                                      w godzinach 18.00 - 24.00 dodatek 100%

Niedziela i świeta  dodatek 100%

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

 Agencja Pośrednictwa Pracy

"WIATRAK-JOBS" (KRAZ 14959)
(oferta pracy tymczasowej).
Web: www.wiatrak-jobs.pl
Biuro Piła ul. Okrzei 19/1, 64-920 Piła
Biura czynne:
Pon-Pt w godzinach 9:30-16:30
Biuro Piła
+48 663 112 789
+48 796 901 049