PRACOWNIK MAGAZYNOWY W MIEJSCOWOŚCI UDEN, HOLANDIA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 13-14 EUR/h
  • Firma: Logistic Force
  • Kontakt: Karolina
  • Telefon: +31682905491
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Dla naszego klienta w Uden poszukujemy pracownika magazynu.

Naszym klientem jest firma oferująca produkty meblowe na rynek holenderski, belgijski, niemiecki oraz francuski. Firma funkcjonuje od 1986 roku.

Produkty naszego klienta to miedzy innymi krzesła, szafki, stoły.

WYMAGANIA:

•podstawowa znajomość języka angielskiego lub/i niderlandzkiego

•własne zakwaterowanie oraz transport do pracy

•ważny certyfikat na wózek widłowy typu reachtruck lub/i stapelaar

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•kompletowanie zamówień zgodnie z listami

•załadunek i rozładunek ciężarówek

•kontrola przychodzących towarów

•układanie palet na lokacjach

•wydawanie towaru

•pakowanie, rozpakowywanie oraz przepakowywanie towarów

•utrzymywanie w czystości miejsca pracy (np. sprzątanie pustych opakowań)

OFERUJEMY:

•stawka 12,70€ - 13,58€

•osobno odkładane dodatki wakacyjny oraz urlopowy

•zwrot kosztów podróży

•praca na jedną zmianę: 06:00-15:00

•możliwe nadgodziny, zależnie od zapotrzebowania

Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany wyślij swoje CV na adres mailowy: [email protected]

kontakt telefoniczny z Karoliną +31 682 905 491

Logistic Force – organizuje, również kursy na wózki widłowe – dowiedz się więcej !