DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Personal Service
  • Kontakt: Dział HR
  • Telefon: 574420040
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Firma  Personnel Service obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Praca na produkcji karmy zwierzęcej#Bez znajomości języka#wyjazd od zaraz#Tilburg

Miejsce pracy: Tilburg,Holandia

WYMAGANIA:

  • • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy wyjazd;

    • mile widziane prawo jazdy kat. B.

    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Produkcja karmy zwierzęcej
  • • obsługa procesów magazynowych;

    • komisjonowanie za pomocą skanera;

    • kompletacja zamówień, przygotowanie do wysyłki;

    • etykietowanie przesyłek;

    • przyjęcia, wydania, inwentaryzacja.

OFERUJEMY:

  • • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro, stawka podstawowa 10,81 euro brutto/godzinę;• gwarantowane 160 godzin/4 tygodnie;

    • dodatek urlopowy 8%(wypłacany co 4 tygodnie);

    • dodatki za pracę w niedzielę 200%;

    • wynagrodzenie co 4 tygodnie; 13 wypłat w ciągu roku!

    • 6-miesięczna holenderska umowa o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia;

    • możliwość pobierania zaliczki pop pierwszym przepracowanym tygodniu € 75,00/tydzień;

    • bezpłatny transport z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy(do dyspozycji auta służbowe);

    • zapewnione wyposażone zakwaterowanie zgodną ze standardem SNF(koszt 50 euro netto/tygodniowo);

    • zapewniona bezpłatna odzież robocza;

    • zapewniona prywatna opieka medyczna(koszt ubezpieczenia: € 27,80 netto/tydzień;

    • możliwość pracy w nadgodzinach; każda nadgodzina płatna extra € 0,90;

    • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu;

    • terminowo wypłacane wynagrodzenie;

    • bardzo dobre warunki pracy, miła atmosfera;

    • organizujemy transport z adresu pod adres do Holandii (koszt pracownika).

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny +48 574420040 lub sms Praca