DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14-14 EUR/h
  • Firma: Logistic Force
  • Kontakt: Iwona Praca
  • Telefon: 0623449549
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Firma Logistic Force obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji- Operator maszyn

Miejsce pracy Tiel-Holandia

WYMAGANIA:

  • Nie jest wymagane żadne szczególne doświadczenie, ale znajomość pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

  • Elastyczność pracy

  • Znajomość języka angielskiego/holenderskiego

  • Potrafisz pracować samodzielnie i masz poczucie odpowiedzialności

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Uruchamianie, monitorowanie i kontrola pracy maszyn w celu wykonywania określonych operacji produkcyjnych lub usługowych.

  • Regularne czyszczenie, konserwacja i drobne naprawy maszyn, aby zapewnić ich sprawne działanie.

  • Monitorowanie procesów produkcyjnych lub usługowych w celu zapewnienia zgodności z określonymi standardami jakościowymi.

  • Wykrywanie i usuwanie ewentualnych awarii lub problemów technicznych, które mogą wystąpić podczas pracy maszyn.

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy maszyn, raportowanie awarii, przeglądów konserwacyjnych i innych istotnych informacji.

  • Zapewnienie bezpiecznej pracy zarówno dla siebie, jak i dla innych pracowników poprzez przestrzeganie przepisów i procedur bezpieczeństwa.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Miłą pracę w zgranym zespole;

  • Stawkę od €13,65 w zależności od doświadczenia

  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji

  • Pracę na jedna zmianę od 5:00-15:00

Nasz klient w miejscowości Tiel zajmuje się zarządzaniem tekstyliami. Ich produkty składają się głownie z materiałów o certyfikowanych i zrównoważonych właściwościach. Nasz klient współpracuje głownie z szpitalami, opracowuje coraz więcej nowych produktów i usług w oparciu o swoją okrężną wizję. Łączy różne ogniwa w całym łańcuchu: od wymagań klienta po produkcję, proces czyszczenia i ponowne użycie  produktów. W ten sposób pomaga szpitalom w znacznym zmniejszeniu ich śladu ekologicznego.

Praca na produkcji w firmie w Tiel może być dynamiczna i wymagać skrupulatności oraz odpowiedzialności za jakość wykonanej pracy. Często pracownicy są szkoleni w zakresie obsługi specjalistycznych maszyn pralniczych i przestrzegania określonych procedur, aby zapewnić efektywność i skuteczność procesów pralniczych.

Nie jest wymagane żadne szczególne doświadczenie, ale znajomość pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem. Jako operator maszyny w Tiel, Twoje obowiązki będą związane głównie z obsługą i nadzorem nad maszynami wykorzystywanymi w działalności firmy.