KONTROLA JAKOŚCI - ZAKŁAD KAMIERNIARSKI

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12 EUR/h
  • Firma: Raion Recruitment
  • Kontakt: Michał
  • Telefon: +48 71 735 3520
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Dla jednego z naszych klientów w Tiel, poszukujemy osób zainteresowanych pracą w pełni zautomatyzowanym rodzinnym zakładzie kamieniarskim.

TWOJE ZADANIA:
- kontrola jakości
- przygotowanie wysyłki
- inne drobne prace zakładowe
- obsługa maszyn (po przyuczeniu)

WYMAGANIA:
- motywacja i chęć do pracy
- konto bankowe w euro
- dobra kondycja fizyczna

OFERUJEMY:
- €12,00 brutto/h
- gwarancja 40 godzin tygodniowo
- wypłaty co 4 tygodnie (możliwe zaliczki €100 tygodniowo)
- €8,13 - €10,16 brutto - między 18-21 lat
- zakwaterowanie €80 tygodniowo
- ubezpieczenie €26,16 tygodniowo

KONTAKT:
e-mail: [email protected]
tel. +48 71 735 3520.