MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

MONTER/KONSERWATOR AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH. HOLANDIA, Sliedrecht.

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401

REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w SLIEDRECHT (3361) poszukujemy pracowników na stanowisko:

MONTER/KONSERWATOR AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH

Firma posiada 5 oddziałów w Chinach, USA, Australii, Polsce i Holandii. Produkuje głównie hydrauliczne urządzenia wibracyjne, wiertnice do palowania i wiercenia w gruncie oraz pompy pogłębiające i koparki amfibijne.

Praca jest w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:30 z możliwością nadgodzin – 42,5 godziny na tydzień

Praca w większości na zewnątrz ze względu na gabaryty produktu.

Twoje obowiązki:

Naprawa i konserwacja agregatów

Czego oczekujemy?

Znajomości instalacji hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych

Umiejętności pracy z narzędziami pomiarowymi (prąd) i monterskimi

Znajomości budowy i działania silników diesla

Doświadczenia jako monter

Umiejętności czytania rysunków technicznych / elektrycznych

Umiejętności naprawy usterek, wymiany podzespołów

Komunikatywnej znajomość języku angielskiego lub holenderskiego

Wykształcenia techniczngo – budowa maszyn rolniczych, ziemnych lub podobnych – będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

+/- €2600 netto miesięcznie przy 40 godzinach (+/- €600 tygodniowo dla os. z własnym zakwaterowaniem)

+/- € 465,00 tyg. dla osób z zakwaterowaniem agencyjnym

Stała praca, 42,5 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu

Zwrot kosztów podróży

Rekompensata kosztów podróży z zagranicy

Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym

Wypłata wynagrodzenia co tydzień

Możliwość stałego zatrudnienia

Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv na adres:

[email protected]

z dopiskiem w temacie maila: MONTER AGREGATÓW. SLIEDRECHT

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU!

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

tel. +48 604 406 633

czynna pon-pt 8:00-18:00

Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/