DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PHU Lu-Mar
  • Kontakt: Luiza
  • Telefon: +48510099529
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Konserwator

Mechanik / konserwator agregatów prądotwórczych

• Miasto Sliedrecht

• Liczba godzin tygodniowo 43 Liczba godzin tygodniowo
• Wynagrodzenie Od € 2080 do € 2390 netto miesięcznie
 • Wynagrodzenie €14,73 brutto za godzinę + ADV 5,12% do każdej godziny

 Rodzaj kontraktu:
  • Zatrudnienie tymczasowe, z możliwością stałego zatrudnienia
  • Własna działalność gospodarcza
  • Samozatrudnienie

  Praca jest w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:30 z możliwością nadgodzin - 42,5 godziny na tydzień

Obowiązki:
 • naprawa i konserwacja agregatów
 • praca w większości na zewnątrz ze względu na gabaryty produktu, 42,5 godziny tyg.

Co oferujemy:
 • Wynagrodzenie +/- €2080 - €2390 netto miesięcznie przy 40 godzinach
 • Wynagrodzenie +/- €480 - €550 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
• Stała praca, 42,5 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
 • Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
 • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
 • Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
 • Zwrot kosztów podróży praca-dom-praca
• Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
 • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
• Możliwość stałego zatrudnienia
• Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
 • Akcja: F2F
 • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Czego potrzebujemy
  •  Potrafisz posługiwać się narzędziami pomiarowymi (prąd) i monterskimi
  •  Znasz budowę i działanie silników diesla
  •  Dobrze posługujesz się rysunkami technicznymi / elektrycznymi
  •  Umiesz naprawiać usterki, wymieniać podzespoły
  •  Komunikujesz się dobrze w języku angielskim lub holenderskim
  •  Posiadasz własny transport
  • Posiadanie wykształcenia technicznego – budowa maszyn rolniczych, ziemnych lub podobnych – będzie dodatkowym atutem
  •  Jesteś zmotywowany i gotowy do podjęcia pracy z dużą ilością godzin
  •  Znajomość instalacji hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych będzie dodatkowym atutem