DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Kariera w Holandii
  • Kontakt: Adrian
  • Telefon: +48600134877
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

"Dla naszego klienta w Holandii poszukuję osób do pracy na gospodarstwie przy mechanicznym dojeniu krów, kóz i opiece nad cielakami.

Gwarantujemy bardzo dobre warunki, stałą pracę 45-60 godzin tygodniowo i szczegółowe informacje na temat pracy przed wyjazdem.

WYMAGANIA:
- pewne doświadczenie z mechanicznym dojeniem krów lub kóz
- język angielski, niemiecki lub holenderski w stopniu podstawowym
- prawo jazdy (własny samochód będzie dodatkowym atutem)                                                                                 - zamiłowanie do pracy ze zwierzętami

OFERUJEMY:
- legalną pełnoetatową pracę na terytorium Holandii;
- wynagrodzenie €10,05 - €10,71 brutto/godz;
- cotygodniowe wypłaty;
- zakwaterowanie zgodne z normami prawa holenderskiego €54,50/tydz;
- ubezpieczenie €23,99 tydzień;
- regularny system urlopowy (np: 6 tygodni pracy i 3 tygodnie wakacji lub 8 tygodni pracy i 4 tygodnie wakacji);
- zwrot kosztów dojazdu do pracy od €0,15 do €0,19 za 1 km;                                                                                                  - opiekę polskojęzycznych koordynatorów 24/7;

OBOWIĄZKI:
- głównie mechaniczne dojenie krów lub kóz.                                                                                                             Dodatkowe obowiązki:
- opieka i karmienie cieląt;
- praca z maszynami (na przykład karmienie krów ciągnikiem + mieszalnikiem).

W celu szybszego zaaplikowania na to stanowisko, proszę kliknąć w poniższy link/proszę skopiować poniższy link i otworzyć go w nowym oknie przeglądarki

lub w tradycyjny sposób wyślij swoje aktualne CV oraz kilka zdań o sobie na [email protected] +48600134877