DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 12 EUR/h
  • Firma: OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o.
  • Kontakt: OTTO Work Force Recruitment
  • Telefon: +48717443100
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Order Picker
Rozpocznij karierę w JUMBO jako zbieracz zamówień!

To jedna z największych sieć supermarketów w Holandii, która w całym kraju posiada ponad 600 sklepów detalicznych oraz liczne centra dystrybucyjne. Oprócz zakupów w zaufanym sklepie JUMBO klienci mogą również robić zakupy przez Internet. I tu wkraczasz Ty, cały na biało :D

Twoim zadaniem będzie kompletowanie zamówień, założonych przez klientów w sklepie internetowym. W magazynie będziesz zbierać i pakować artykuły spożywcze z długą datą przydatności oraz świeże, przechowywane w chłodni. To prosta praca ze skanerem ręcznym, która przypomina zwyczajne robienie zakupów z dokładną listą produktów.

[Nie pobieramy opłat za zorganizowanie pracy!]

Miejsce pracy: Holandia

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
• Atrakcyjną stawkę 12,40 €/h!
• Dodatek wakacyjny 8,33%
• Dodatki za nadgodziny, nocki, weekendy i pracę na mroźni
• Stabilną pracę na dłuższy okres (jeśli tylko chcesz)
• Zorganizowane zakwaterowanie z darmowym Wi-Fi
• Transport do/z miejsca pracy
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
• Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
• Telefoniczną pomoc 24/7 – Operations Service Center
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów i programów dla naszych pracowników – OTTO Rewards, Fit/at/OTTO czy Happy OTTO Wish!

OBOWIĄZKI
• Kompletacja zamówień w temp. pokojowej i chłodni
• Pakowanie produktów
• Kontrola jakości

WYMAGANIA
• Gotowość do pracy także w niższej temperaturze
• Gotowość do pracy na zmiany
• Dostępność na dłuższy okres

Interesujące? Aplikuj, by przejść do naszego formularza zgłoszeniowego.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.