DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 550-700 EUR/tydzień
  • Firma: Ampli HR
  • Kontakt: Konsultanci Ampli HR
  • Telefon: 12 307 30 30
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik maszyn

Mechanik - POJAZDÓW CIĘŻKICH I MASZYN - HOLANDIA, ATRAKCYJNE WARUNKI!

Twoje obowiązki:
  • spawanie podwozi/nadwozi w samochodach ciężarowych/autobusach/traktorach/koparkach
  • spawanie części maszyn rolniczych/przemysłowych
  • wykonywanie napraw mechanicznych/elektrycznych w maszynach
  • wymiana części

  • posiadasz doświadczenie w spawaniu - mile widziane
  • posiadasz doświadczenie w mechanice minimum 1-2 lata
  • znasz komunikatywnie angielski
  • posiadasz własny samochód (dojazd do Holandii, dojazdy do pracy)

To oferujemy:
  • umowę o pracę na holenderskich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 500/600€ tygodniowo za 40 godzin pracy, z możliwością negocjacji stawki, płatne tygodniowo
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę w bardzo dobrych warunkach
  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres kontraktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  adres: [email protected] lub poprzez przycisk APLIKUJ na dole strony.

Co dalej?

- jeśli Twoje doświadczenie spełnia wymagania pracodawcy, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby uzyskać informacje na temat dostępności oraz sprawdzić język angielski;

- Twoje CV przesyłamy do pracodawcy, który ponownie skontaktuje się z Tobą, aby ustalić szczegóły przyjazdu;

- otrzymasz mail potwierdzający stawkę, adres zakwaterowania oraz adres agencji w Holandii, gdzie podpiszesz umowę po przyjeździe, a także dane kontaktowe opiekuna na miejscu;

- po przyjeździe i podpisaniu umowy, otrzymasz informację gdzie należy się zgłosić pierwszego dnia pracy.

Dołącz do setek zadowolonych osób, które wyjechały z nami za granicę!

Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Mrozowa 20A, 31 – 752 Kraków    (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe (włączając zdjęcie zamieszczone w CV)  przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie  żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do bycia zapomnianym oraz do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego (Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na www.amplihr.pl (Polityka Prywatności). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek udziału w procesie rekrutacji.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (włączając zdjęcie zamieszczone w CV)  zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, udostępnianie pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej na adres: dane(at)amplihr.pl wraz ze stosowną informacją.