DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 000-2 400 EUR/m-c
  • Firma: HUMAN RESOURCES POLAND
  • Kontakt: HR.PL
  • Telefon: 508385692
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Blacharz samochodowy

Opis stanowiska:

  • Ogólnie pojęte prace blacharskie.
  • Naprawy przy użyciu młotka, narzędzi oraz spawania.
  • Przywracanie karoserii do stanu pierwotnego (naprawa blacharska metalu i aluminium, spawanie CO2 Mig / Mag / Lutowanie / Spawanie punktowe, naprawa plastików).
  • Montaż i demontaż części karoserii samochodowej.
  • Usuwanie i instalowanie uszkodzonych elementów elektronicznych.
  • Wymiana całych systemów zawieszeń

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako pracownik blacharski samochodowy.
  • Znajomość różnych metali i tworzyw sztucznych.
  • Dobre umiejętności spawalnicze.
  • Znajomość wszystkich materiałów, które należy użyć w procesie.
  • Możliwość komunikacji w języku angielskim lub niemieckim.
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie od 500 do 600 euro tygodniowo w zależności od doświadczenia.
  • Darmowe zakwaterowanie w pojedynczym pokoju lub kawalerce.
  • Transport do miejsca pracy.
  • Umowa o pracę.
  • Standardowe zmiany dzienne.