PRACA NA MAGAZYNIE Z ODZIEŻĄ, OD 450 E PLUS DODATKI

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 450 EUR/tydzień
  • Firma: Konektia
  • Kontakt: Edyta
  • Telefon: 789207797
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

AKTUALNIE POSZUKUJEMY NA STANOWISKO ORDERPICKER,

 język angielski min. B1 !

OKOLICE ROOSENDAAL HOLANDIA

WYMAGANIA:

  • wymagamy przede wszystkim chęci do pracy, ewentualnie chęć do pracy w nadgodzinach
  •  komunikatywny język angielski, żeby się dogadać w pracy
  • doświadczenie - NIE JEST wymagane ;) wszystkiego Cię nauczymy
  • zapewniamy zakwaterowanie, dojazd do pracy, ubezpieczenie oraz formalności związane z pracą!
  • jeśli jesteś osobą, która szuka pracy na dłuższy okres czasu -bardzo nas to cieszy, szczególnie poszukujemy stabilnych pracowników.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Praca polega na zbieraniu zamówień przy użyciu wózka EPT. Kompletujesz różne towary (głównie odzież), pomagasz przy załadunku i rozładunku, sortowaniu towarów, przygotowaniu ich do wysyłki.

Pracujemy na 2 zmiany.

OFERUJEMY:
Wynagrodzenie wypłacane co tydzień: od 450 €  + dodatki zmianowe
00:00 - 06:00 = 145%
06:00 - 21:00 = 100%
21:00 - 00:00 = 135%
Sobota = 150%
Niedziela = 200%

Potrzebujesz zakwaterowania, transportu, ubezpieczenia? Wszystkim się zajmiemy! - zakwaterowania mamy w dobrych warunkach, są to domki jednorodzinne/szeregowe albo mieszkania, nie stosujemy bungalowów ani hoteli :)

Transport do pracy jest zapewniony osobowym autem, max. do 20 km od lokacji do pracy, brak dalekich dojazdów

Zapewniam pomoc w relokacji - numer SOFI, opiekę polskiego koordynatora w razie potrzeby, pomoc w wizytach u lekarza

Zakwaterowania są w pełni wyposażone, jednak zawsze doradzamy mieć własne poszewki na pościel.

Umowa o pracę jest na warunkach holenderskich, możliwość przejścia z umowy agencyjnej na bezpośrednią.

ZAINTERESOWANE OSOBY, PROSZĘ O WYSŁANIE CV NA ADRES [email protected] LUB KONTAKT TELEFONICZNY +48 789207797