DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: AB Midden Nederland
  • Kontakt: AB Midden Nederland
  • Telefon: 0302292252
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

PRACOWNIK LOGISTYKI / €11,61 BRUTTO/H. / RIDDERKERK

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK LOGISTYKI

Miejsce pracy: Ridderkerk

Czas trwania oferty: 6 miesięcy i dłużej

Opis oferty i główne obowiązki:

Praca na magazynie firmy pakującej warzywa i owoce, przyjmowanie produktów na magazyn, przygotowanie zamówień dla klientów, inne prace magazynowe.

Oferujemy:

Stawkę podstawową €11,61 brutto/h

Bezpłatny transport do pracy

Cotygodniowe wypłaty

Ubezpieczenie zdrowotne w cenie €29,12 tygodniowo

Zakwaterowanie firmowe w cenie €95 tygodniowo

Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego

Wymagania:

Prawo jazdy- dodatek dla kierowcy

Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego lub angielskiego

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Doświadczenie i uprawnienia na wózki widłowe

Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij swoje aktualne c.v. na [email protected] z dopiskiem „pracownik logistyki” lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu (030)229 22 52.

Zachęcamy do śledzenia nas na Facebook: AB Midden Nederland PL

O nas:

AB Midden Nederland jest agencją pośrednictwa pracy, która już ponad 50 lat zatrudnia pracowników tymczasowych. Oferujemy pracę w takich sektorach jak logistyka, produkcja, ogrodnictwo, oraz oferty dla specjalistów.

NIE CZEKAJ I JUŻ DZIŚ ZGŁOŚ SIĘ DO AB MIDDEN NEDERLAND!