!!PRACOWNIK PRODUKCJI. PRAWO JAZDY. HOLANDIA, PUTTEN/ALMERE

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: MARVEL
  • Kontakt: MARVEL
  • Telefon: 0048668815181
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

!!PRACOWNIK PRODUKCJI. PRAWO JAZDY. HOLANDIA, Putten/ALMERE

Uwaga! Nie wymagamy znajomości j. angielskiego

kom. 0048 668 815 181

mail: [email protected]

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.

REKRUTUJEMY DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Putten (3881), rejon ALMERE (1314), producenta mięsa drobiowego, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

· Sortowanie i pakowanie mięsa drobiowego

. Temperatura w miejscu pracy: około +5 stopni

Uwaga! Dokładny zakres obowiązków zostanie określony pracownikowi

na miejscu, ale musi być przygotowany, że może wykonywać każdą z ww

funkcji

Nasze oczekiwania:

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana (NIE WYMAGANA!)

· Prawo jazdy kat.B/ 1 na 2 osoby

· Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

 Co oferujemy?

- Stawka podstawowa € 14,06 brutto/h

- Stabilna praca w systemie dwuzmianowym 38/46 h tyg.

- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych

- Wypłaty tygodniowe

- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo/ pokój 2 os.

- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo

- Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym

- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo

- Pracodawca zapewnia buty robocze

- Umowę w j.polskim

- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv na adres:

[email protected]

z dopiskiem w temacie maila: "Produkcja Putten"

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Gosœlinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU!

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

tel. +48 668 815 181

czynna pon-pt 8:00-16:00

ZnajdŸz nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/