DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: 30-32 EUR/h
  • Firma: MARVEL PERSONAL CONSULTING
  • Kontakt: Adam Goślinowski
  • Telefon: +48 604 40 66 33
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter konstrukcji stalowych

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Opis oferty:

Posiadasz doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych? Czy wiesz, jak czytać rysunek techniczny i potrafisz z nim pracować? Czy posiadasz ważny certyfikat spawalniczy MIG/MAG? Szukasz stabilnej pracy na długi okres czasu z możliwością extra płatnych nadgodzin? Mamy ofertę właśnie dla Ciebie!

Zaaplikuj na to stanowisko, a jeśli jesteś tym, którego szukamy, możesz rozpocząć pracę jako monter konstrukcji stalowych/spawacz w przyszłym tygodniu! Mamy dla Ciebie samochód służbowy i jednoosobowy pokój blisko miejsca pracy. Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie. Stabilna praca na długi okres czasu w systemie jednozmianowym. Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Twoje obowiązki:

Jesteś częścią zespołu w Purmerend

Jesteś odpowiedzialny za montaż elementów stalowych w oparciu o rysunek techniczny takie jak schody, podesty, ogrodzenia

Spawasz konstrukcje ze stali czarnej

Dbasz o porządek na swoim stanowisku pracy

Co oferujemy?

Wynagrodzenie +/- €2380- €2420 netto miesięcznie przy 40 godzinach*

Wynagrodzenie +/- €550- €560 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków

* Podane stawki na umowę agencyjną/ Stawka początkowa ZZP: € 30/h brutto

Wynagrodzenie od €18,56 brutto za godzinę w zależności od doświadczenia

Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim

20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu

Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym

Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży praca-dom-praca

Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej

Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać

Wypłata wynagrodzenia co tydzień

Możliwość stałego zatrudnienia

Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe

Akcja: F2F

Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Czego oczekujemy?

Posiadasz doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych w oparciu o rysunek techniczny

Posiadasz doświadczenie w spawaniu stali czarnej w metodzie 135 i 138

Masz ważne certyfikaty spawalnicze

Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim

Jesteś odpowiedzialny i gotowy do pracy w godzinach nadliczbowych

Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B

Posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem

O firmie

Nasz klient jest wiodącym projektantem i producentem średnich i ciężkich konstrukcji stalowych dla budownictwa mieszkaniowego i niemieszkalnego, jak również dla przemysłu produkcyjnego i przetwórczego. Od ponad 60 lat realizuje wysokiej klasy rozwiązania stalowe które muszą spełniać najnowsze normy BHP i ochrony środowiska.

Uwaga! Od osób na ZZP wymagamy następujących dokumentów:

• Wyciąg z holenderskiej Izby Handlowej (sprzed ≤ 6 miesięcy) KVK

• Numer VAT (BTW)

• Kopia rachunku bankowego w imieniu firmy

• Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (Aansprakelijkheidsverzekering)

• Numer BSN

KONIECZNY aktualny ceryfikat spawalniczny MIG MAG 135, 136 i 138

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU!

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

telefon: +48 604 40 66 33

pon-pt 10:00-18:00

Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/