DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: AP GRUPA
  • Kontakt: ap grupa
  • Telefon: +48602176444
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pakowacz

Praca odbywa się w zakładzie przetwórstwa mięsa wieprzowego w Oudwater / NL.

Wymagania:

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• Dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu,

• Mile widziane prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

• Stawka godzinowa:  13,27 Euro brutto + pieniądze wakacyjne i urlopowe + dodatki

Przy 40 godzinach pracy pracownik otrzymuje wypłatę w kwocie ok. 360 euro netto, „na czysto”(jest to już kwota po odliczeniu opłat za mieszkanie, ubezpieczenie zdrowotne, podatek) + pieniądze urlopowe ok. 30-35 euro netto, co daje wynagrodzenie ok. 400 euro netto tygodniowo.

• Praca na 1- szą lub 2-gą zmianę,

• Dodatki:

- w godzinach 4:00-6:00 oraz 18:00-21:00 przysługuje dodatek 17% do stawki podstawowej brutto,

- w godzinach 22:00-03:00 przysługuje dodatek 35 % do stawki podstawowej brutto

• Cotygodniowe przelewy wynagrodzenia na konto bankowe, pierwsza wypłata w drugim tygodniu zatrudnienia,

• Stabilne zatrudnienie, holenderską umowę o pracę,

• Stabilne ilości godzin (36 - 40 tygodniowo),

• Możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu,

• Opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,

• Bezpłatny transport służbowy w Holandii,

• Ubezpieczenie zdrowotne,

• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (domy jednorodzinne,  mieszkania  w zabudowie szeregowej, pokoje 2- osobowe, dostęp do Internetu, pary mają gwarancję mieszkania i pracy razem)

Obowiązki:

• Prace produkcyjne, głównie pakowanie mięsa (kiełbasek i hamburgerów),

• Inne prace fizyczne,

• Praca w temperaturach dodatnich (około +4/+9 stopni)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swojego CV na adres e-mail:

[email protected]

tel: (+) 48 602176444

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) dla Pracodawcy holenderskiego, realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży przetwórstwa mięsa.

W treści CV, prosimy o umieszczenie następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na www.ap-grupa.pl (Polityka Prywatności).

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogł.: praca tymczasowa