DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 15-17 EUR/h
  • Firma: OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o.
  • Kontakt: OTTO Work Force Recruitment
  • Telefon: +48717443100
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn

Miejscowość: Oss

Znasz j. angielski i masz doświadczenie w przemyśle spożywczym lub produkcji maszynowej? Pracuj przy produkcji jednych z najpopularniejszych pakowanych dań azjatyckich w Holandii. SO DELICIOUS!

Twój zakres obowiązków

Jako Operator będziesz głównie zajmował się obsługą maszyn – przygotowanie ich do produkcji (ustawianie formatu, etykiet, testowanie, sprawdzanie i uruchamianie drukarek, ustawianie daty i odblokowywanie oraz programowanie systemu kontroli). Jednak do Twoich obowiązków zaliczy się także utrzymywanie stanowiska pracy w czystości oraz dbanie o stan techniczny maszyn, a także zamawianie materiałów eksploatacyjnych i etykiet z magazynu, czy zdejmowanie skrzynek z platformy.

Część swoich obowiązków będziesz realizować w pomieszczeniach o niższej temperaturze – ok. 2°C.

Pracodawca oferuje

·       Wysoką stawkę godzinową: €15,43 + dodatek wakacyjny 8,33% = €16,72 brutto oraz inne atrakcyjne dodatki płacowe np. +100% za pracę w niedziele!

·        Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarantowane godziny pracy)

·        Wypłaty co tydzień, zawsze na czas!

LOGISTYKA

Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów ). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane – jeśli potrzebujesz!

Planowana lokalizacja zamieszkania to Velp-Grave, oddalone od zakładu o 17km (dojazd do pracy możliwy rowerem elektrycznym).

Zupełnie za darmo oferujemy dostęp do aplikacji myOTTO, Helpdesk 24/7 oraz program lojalnościowy i wiele innych ciekawych projektów, dla naszych pracowników!

Wymagania pracodawcy

·        Znajomość j. angielskiego (minimum B1/B2)

·        >2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Zdolność do pracy zarówno w chłodnym, jak i ciepłym środowisku --

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.