DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 10 EUR/h
  • Firma: Wiatrak-Jobs
  • Kontakt: Iwona Kłysz Wysocka
  • Telefon: +48663112789
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pakowacz
PRACA w Niderlandach/ Bez wiekówki/ Oosterhout koło Nijmegen

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik pakowania produktów.

Opis stanowiska:
Praca polega na pakowaniu produktów (m.in. ketchupy, chusteczki higieniczne), układaniu produktów na taśmie, etykietowaniu, układaniu zapakowanych kartonów na palecie oraz owijaniu ich folią.

Miejsce pracy : Oosterhout koło Nijmegen

WYMAGANIA:
  • Silna motywacja i chęci do pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Własny transport lub transport płatny 5 e dziennie/os .
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
OFERUJEMY:
  • Zakwaterowanie (Wifi internet) 100,32 e/tydzień
  • Ubezpieczenie NL 25,02 e/tydzień
  • Wynagrodzenie 10,15 € brutto/h + dodatek zmianowy + 15% do zmiany popołudniowej= 11,67 eur brutto/ h
  • Nadgodziny liczone powyżej 40 h w tygodniu płatne +15%
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (ranna i popołudniowa)
  • Wypłaty w systemie tygodniowym
  • Profesjonalną opiekę rezydentów
Zainteresowała Cię oferta:

* Aplikuj na:
* Zostaw komentarz lub napisz wiadomość Facebook/Messenger: https://www.facebook.com/Wiatrakjobs
* Znajdź nas na Linkedin: https://www.linkedin.com/company/75431969/
* Skontaktuj się z nami telefonicznie- chętnie odpowiemy na Twoje pytania:
Biuro Piła +48 663 112 789
Biuro Zabrze +48 796 901 049
Wiatrak-Jobs (KRAZ 14959) Oferta pracy tymczasowej.