DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12-12 EUR/h
  • Firma: AB Midden Nederland
  • Kontakt: AB Midden Nederland
  • Telefon: 0302292252
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Orderpicker
Dołącz do grona ludzi, którzy lubią swoja pracę! Będziesz pracować jako orderpicker w magazynie zajmującym się dystrybucją produktów dla różnych sklepów internetowych i dostarczaniem ich klientom, którzy składają zamówienia za pośrednictwem stron internetowych.

Praca w systemie zmianowym.

Nasz Klient to Firma działająca w branży e-commerce, która oferuje różne usługi logistyczne dla ponad 1500 sklepów internetowych.
Jeśli chodzi o realizację zamówień, działają w 14 niezależnych magazynach obsługujących handel elektroniczny i zajmujących się przetwarzaniem i dostarczaniem zamówień internetowych na całym świecie.

Praca jako orderpicker oraz w dziale przyjmowania zwrotów

Oosterhout

WYMAGANIA:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość pracy na jedną zmianę/ kilka zmian
  • Umiejętność pracy w zespole

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zbierać zamówienie za pomocą skanera
  • przyjmować zwrócone towary
  • pakować produkty oraz przygotowywać do wysyłki

OFERUJEMY:

  • Bezpłatny dojazd do pracy (samochodem lub rowerem)
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Ubezpieczenie zdrowotne w kwocie 34,78 euro tygodniowo
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF w kwocie 99,50 tygodniowo (pokoje dwuosobowe)
  • Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego
  • Opiekę koordynatora
  • Dostęp do portalu pracowniczego (który zawiera Twoje umowy, dokumenty, paski wypłat, roczne zestawienia zarobków, itp.)
  • Zapewniamy odpowiednią odzież i obuwie ochronne, jeśli wymaga tego Twoje stanowisko

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie czekaj dłużej i aplikuj już teraz. Masz pytania? Zadzwoń do mnie pod numer 0048786010842 Do usłyszenia!

Nie pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na prace na terenie Holandii.