DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: AB Midden Nederland
  • Kontakt: AB Midden Nederland
  • Telefon: 0302292252
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego
Firma AB MIDDEN NEDERLAND  obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Heftruck

Miejsce pracy:  Oosterhout

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na wózku widłowym
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Certyfikat na wózki widłowe
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • W firmie z artykułami przemysłowymi do Lidla (zabawki, narzędzia itp.) poszukujemy kandydata do obsługi wózka widłowego. Palety nie są tam składowane na stelażach, tylko układane jedna na drugiej. Praca polega na podnoszeniu jednocześnie dwóch palet i ukladanie ich na wysokość 3 palet.

OFERUJEMY:

  • Stawkę podstawową €11,68 + ADV = €12,87 brutto
  • Bezpłatny transport do pracy
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Ubezpieczenie zdrowotne w cenie €29,12 tygodniowo
  • Zakwaterowanie firmowe w cenie €95 tygodniowo
  • Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego

Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij swoje aktualne c.v. na [email protected] z dopiskiem „OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO” lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu (030)229 22 52.

Zachęcamy do śledzenia nas na Facebook: AB Midden Nederland PL

O nas:

AB Midden Nederland jest agencją pośrednictwa pracy, która już ponad 50 lat zatrudnia pracowników tymczasowych. Oferujemy pracę w takich sektorach jak logistyka, produkcja, ogrodnictwo, oraz oferty dla specjalistów.