DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 21 EUR/h
  • Firma: Marvel Personal Consulting
  • Kontakt: Marta
  • Telefon: +48 535 071 625
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG
Firma Marvel Personal Consulting obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

SPAWACZ TIG i/lub Combi z elektrodą

Miejsce pracy: Oisterwijk, Holandia

WYMAGANIA:

Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
Znajomość kierunków przepływu
Znajomość procedur spawania WPS
Znajomość spawania TIG i/lub Combi z elektrodą (141 i/lub 141/111)
Praca zgodnie z zasadami BHP w zakładach petrochemicznych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca w ASML oznacza, że będziesz pracować w małym zespole będącym częścią dużego zespołu projektowego. Będziesz podlegać naszemu opiekunowi Equans.
  • Praca w ASML oznacza również, że od czasu do czasu będziesz pracować w pomieszczeniach czystych. Praca jest wykonywana w nowym budynku, gdzie nowe konstrukcje rurociągów muszą być instalowane zgodnie z ciasnymi nasadzeniami.
  • Jako spawacz TIG posiadasz doświadczenie przy:
  • Spawaniu rur ze stali węglowej o różnych średnicach metodą TIG
  • Spawaniu rur ze stali nierdzewnej o różnych średnicach metodą TIG
  • Doświadczenie w pracy w różnych strefach przemysłowych, zgodnie z przepisami BHP i ochroną środowiska

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie w wysokości: €21,00 brutto/h od 18r.ż. (wraz z dodatkiem urlopowym i wakacyjnym)
  • Netto: około € 2105,00 miesięcznie przy 40 godzinach pracy (minus koszty zakwaterowania)
  • Zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym: koszt € 165,00 tyg., pokój 2 os. € 117,50 tyg.
  • Wynagrodzenie w systemie tygodniowym
  • Ubezpieczenie zdrowotne €35,00 tygodniowo
  • Zapewniamy transport do pracy
  • Dobry sprzęt
  • Wiele możliwości szkolenia
  • Szansę na otrzymanie stałej umowy na czas nieokreślony

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU!

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

Nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

TEL.:  +48 535 071 625

pon-pt 8.00 - 16.00