DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Wiatrak-Jobs
  • Kontakt: Marta Klysz
  • Telefon: 663112789
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Agencja Pośrednictwa Pracy
"Wiatrak-Jobs" (KRAZ 14959)
(oferta pracy tymczasowej)

PRACOWNIK FABRYKI SOKÓW

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy w fabryce zajmującej się produkcją soków

Obowiązki:
zależne od działu w którym pracuje.
Do głównych czynności należą: kontrola jakości, naklejanie kodów kreskowych, odbiór soków z maszyn oraz załadunek, przygotowanie receptur soków, obsługa maszyn oraz sortowanie owoców.

Miejsce pracy : Ochten, Niderlandy

Wymagania:
  • Jęz. angielski lub holenderski (w stopniu komunikatywnym)
  • Mile widziany własny transport lub opcja dojazdu do pracy rowerem
  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność  fizyczna
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
Oferujemy:
  • Dobre warunki pracy
  • Pracę 3-zmianową
  • Płacę 11,18 euro brutto/ h + dodatki zmianowe
  • Dodatki zmianowe : Pn-Pt 18:00-22:00 (15%) , 22:00-7:00 (25%) , Soboty między 00:00 -18:00 (50%) , 18:00-24:00 (100%) oraz miedzy 00:00-6:00 (50%)Każda nadgodzina od poniedziałku do soboty(50%) , do godziny 12:00 oraz w soboty miedzy 12:00-24:00 (100%)
  • Brak stawki wiekowej
  • Zwrot kosztów za dojazd do pracy i z pracy do zakwaterowania
  • Ubezpieczenie NL
  • Zakwaterowanie (Wifi internet)
  • Zadowalająca liczba godzin pracy w tygodniu z możliwością podjęcia nadgodzin
  • Wypłaty w systemie tygodniowym