DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: TopWerken
  • Kontakt: Marcin
  • Telefon: 724657585
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Blacharz samochodowy

Biuro pośrednictwa pracy TopWerken dla pracodawcy w Niderlandach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik techniczny-blacharz samochodowy

Oferta nr 94/4/22E

Miejsce pracy: Holandia Nijmegen
Stawka: 475-550€/netto tydzień+dodatki wakacyjne

Start pracy od kwiecień 2022

Opis stanowiska:

  • Prace blacharskie-montaż i demontaż elementów
  • Naprawa wgnieceń-za pomocą narzędzi
  • Usuwanie i naprawa elementów elektronicznych

Warunki Zatrudnienia:

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich – pełen wymiar godzin
  • Wypłata wpływająca  na konto po 1 tyg. pracy
  • Zakwaterowanie -  pokoje 2 osobowe gratis
  • Możliwe auto służbowe
  • Możliwość wnioskowania o zaliczkę po przepracowaniu min. 1 tyg.
  • Ubezpieczenie gratis
  • 25 dni płatnego urlopu+8%wakacyjne

Wymagania:

§  Gotowość do pracy

§  Zaangażowanie i dokładność

§  Dyspozycyjność

§  Doświadczenie min.4 lat

§  Znajomość różnego rodzaju materiałów,metali i tworzyw sztucznych potrzebnych w procesie

§  Prawo jazdy kat.B

§  Znajomość jezyka angielskiego lub niemieckiego w stopniu  komunikatywnym

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer tel. 724 65 75 85, 797 802 707,539116521

lub przesłanie cv wraz z klauzulą na adres [email protected]

https://www.youtube.com/watch?v=5kK0r85mFUY  https://www.youtube.com/watch?v=GLjjN2uP36I https://www.youtube.com/watch?v=42UKWU88b7U

ZGODY WYMAGANE: *

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Topwerken sp.z o.oi z siedzibą w Koninie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Topwerken sp.z o.oi z siedzibą w Koninie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).