DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 30-36 EUR/h
  • Firma: IWG Adam Chodkiewicz S.K.A.
  • Kontakt: Lukasz
  • Telefon: 48792783857
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Dekarz

Dekarz Holandia Firma IWG Adam Chodkiewicz S.K.A. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Dekarz Holandia - Własna działalność- A1 - ZZP

Miejsce pracy: Amsterdam, Groningen, Holten, Enschede, Hattem,

Maartensdijk, Apeldoorn, Arnhem, Bussum, Almere, Eerbeek, Laren, Nijmegen, Utrecht, Veghel, Voorburg lub cała holandia

WYMAGANIA:

  • doświadczenie min rok

  • narzędzia

  • auto

  • dokument A1 lub ZZP

  • język angielski lub holenderski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Dachy płaskie papa, bitumen, folia PVC

  2. Dachy skośne dachówka, blacho-dachówka

  3. Cynkowanie

OFERUJEMY:

  • umowe B2B z agencja pracy holenderską

  • dlugotrwałą wspolprace

  • Zapewniamy kwatery odplatnie ( stawka jest niższa) jak i nie odplatnie

  • Stawkę 30-36 euro do ręki płatne fakturą do 7-14 dni

IWG to firma rodzinna świadcząca usługi w sektorze pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz legalizacji pobytu i pracy.

Nasze doświadczenie oraz umiejętności sprawiają że jesteśmy w stanie Państwu zaproponować idealnie dobrany produkt naszej pracy  do Państwa oczekiwań.

Jesteśmy AGENCJĄ PRACY I DORADZTWA PERSONALNEGO. Sprawiamy, że poszukiwanie pracy i pracowników kończy się sukcesem i zadowoleniem obydwu stron. Jako agencja pracy mamy jeden cel – łączyć ze sobą odpowiednich ludzi i miejsca. Wiemy, że to trudne zadanie. Uwielbiamy trudne zadania. Pośrednictwo pracy to nasza praca i pasja. Jesteśmy uśmiechnięci, otwarci i elastyczni a to dopiero początek!

TO CO NAS WYRÓŻNIA TO FAKT, ŻE DOPASOWUJEMY NASZĄ OFERTĘ INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAPOTRZEBOWANIA I SYTUACJI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)