DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14-19 EUR/h
  • Firma: Logistic Force
  • Kontakt: Iwona Gorecka-Smoluch
  • Telefon: 0623449549
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn
Firma Logistic Force obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
OPERATOR MASZYN TECHNOLOGICZNYCHA

Miejsce pracy: Nieuwegein

WYMAGANIA:

  • gotowość do pracy w systemie czterozmianowym
  • umiejętność rozróżniania kolorów (brak daltonizmu)
  • precyzyjność i dbałość o bezpieczeństwo
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole
  • brak lęku wysokości i zdolność do wspinaczki (bezpiecznie zabezpieczony/a) po ukończeniu szkolenia wspinaczkowego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1, w stopniu umożliwiającym czytanie instrukcji
  • możliwość pracy w niskich temperaturach (2-4°C)
  • własne zakwaterowanie i transport do pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • będziesz pracować obsługując zaawansowane urządzenia technologiczne
  • monitorujesz system logistyczny i w razie potrzeby wprowadzasz zmiany
  • lokalizujesz zakłócenia, awarie, błędy i rozwiązujesz je
  • przeprowadzasz konserwacje i kontrole maszyn
  • zarządzasz swoim miejscem pracy w sposób schludny i bezpieczny
  • aktywnie myślisz o ulepszeniach i konsultujesz się ze swoimi współpracownikami i działami

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 13,77 do 15,03€
  • dodatki zmianowe 24-29%
  • dodatek za pracę w chłodnych temperaturach 0,29€/h
  • zwrot kosztów dojazdu (od 1 do 75 km w jedną stronę) 0,21€/km
  • umowa z gwarancją godzin
  • opiekę polskiego koordynatora
  • zatrudnienie na dłuży czas/stałe
  • możliwość szkoleń wewnątrz firmy
  • pracę w środowisku opartym o nowoczesną technologię

Nasz klient, to producent zaawansowanej technologii logistycznej, który wprowadza rozwiązania pozwalające na automatyzację procesów magazynowych, na przykład poprzez zastosowanie robotów, dźwigów czy regałów automatycznych. Proces logistyczny w takim magazynie jest wydajniejszy, jakość i bezpieczeństwo pracy są lepsze, a czas realizacji zadań krótszy. Ponieważ maszyny nie mogą wykonywać całej pracy bezobsługowa, konieczna jest ingerencja ludzka. W związku z tym poszukujemy przyszłych operatorów maszyn technologicznych, którzy po ukończeniu szkoleń, staną się częścią zespołu w nowoczesnym magazynie.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”