DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: AB Midden Nederland
  • Kontakt: Jagoda
  • Telefon: 31 06 43150341.
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn
Firma AB MIDDEN NEDERLAND obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR  KOSIARKI DO TRAWY

Miejsce pracy: Nederhemert, Holandia

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy  kat. T
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Dobra motywacja i chęci do pracy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • W firmie zajmującej się utrzymaniem przestrzeni publicznych,  poszukujemy kandydata do pracy jako osoba zajmująca się koszeniem terenów za pomocą kosiarki. Do obowiązków należy przede wszystkim  koszenie trawy na terenach mieszkalnych. Pracownicy docierają pod wskazaną wcześniej lokalizację i tam wykonują swoją pracę. Lokalizacje zmieniają się. Praca na tym stanowisku jest  na jedną zmianę od 7:00 do 16:00. Głównie praca  w 2 osobowym teamie.

OFERUJEMY:

  • Stawkę podstawową  € 13,26 brutto
  • Bezpłatny transport do pracy
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Ubezpieczenie zdrowotne w cenie €29,12 tygodniowo
  • Zakwaterowanie firmowe w cenie €95 tygodniowo
  • Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego

AB Midden Nederland jest agencją pośrednictwa pracy, która już ponad 50 lat zatrudnia pracowników tymczasowych. Oferujemy pracę w takich sektorach jak logistyka, produkcja, ogrodnictwo, oraz oferty dla specjalistów.

NIE CZEKAJ I JUŻ DZIŚ ZGŁOŚ SIĘ DO AB MIDDEN NEDERLAND!