DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Wiatrak-Jobs
  • Kontakt: Iwona
  • Telefon: 663112789
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Aktualnie dla Naszego klienta w Holandii prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik szklarni z kwiatami oraz warzywami

OPIS STANOWISKA:

Do głównych obowiązków należą: sadzenie , uprawa, pielęgnacja , zbiory, ścinanie oraz inne czynności wykonywane w szklarni z warzywami (pomidory, ogórki, rzodkiewka i papryka) oraz kwiatam

REGION Westland ( Okolice Hagi i Rotterdamu). Bardzo atrakcyjna okolica - blisko do morza.

TERMINY WYJAZDU : od zaraz

Wyjazdy organizowane są przez cały rok.

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie ,stawka :10,48 e brutto/h
  • dodatek wakacyjny 8%
  • nadgodziny oraz soboty płatne +35% /h (stawka 13, 96 e brutto/h)
  • dodatek dla kierowcy
  • regularne tygodniowe wypłaty na konto
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na okres min. 3 miesięcy
  • ubezpieczenie ( koszt 28,37 e/tydz. - odliczany z tygodniowego wynagrodzenia )
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii ( zamawiamy busa spod domu )
  • bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii
  • zakwaterowanie ,pokoje 2-osobowe (kompletnie wyposażone / WiFi) koszt 104e/tydz - odliczany z tygodniowego wynagrodzenia
  • opiekę polskich rezydentów
  • załatwienie wszystkich formalności przed wyjazdem bez konieczności przyjazdu do biura

WYMAGANIA

  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące lub dłużej
  • brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • mile widziane prawo jazdy
  • silna motywacja do pracy
Aplikuj: https://wiatrak-jobs.pl/53_pracownik-szklarni.html

Uwaga: Nie wymagamy doświadczenia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do aplikowania - oddzwonimy.

W APLIKACJI PROSZĘ PODAĆ PLANOWANY TERNIM WYJAZDU.

Posiadamy również oferty pracy na produkcji , magazynie, na wózki widłowe oraz inne...

Sprawdz na www.wiatrak-jobs.pl

Wyjazdy do pracy odbywają się przez cały rok.

KONTAKT

Agencja Pośrednictwa Pracy

"WIATRAK-JOBS" (KRAZ 14959)

(oferta pracy tymczasowej).

Web: www.wiatrak-jobs.pl

Biuro Piła ul. Okrzei 19/1, 64-920 Piła

Biura czynne:

Pon-Pt w godzinach 9:30-16:30