MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

OPERATOR HT, praca przy załadunku/rozładunku kontenerów €14,11 MIJDRECHT k/WOERDEN!

€14,11

kom. 0048 668 816 181

mail:[email protected]

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401

Dla naszego klienta w m. MIJDRECHT (3641) k/Woerden (3447) poszukujemy operatora heftrucka. Praca polega na składowaniu palet wózkiem widłowym oraz pomoc przy innych pracach magazynowych.

Opis stanowiska pracy:

Praca w dużej firmie transportowej zarządzającej zapasami dla różnych klientów.

Praca w normalnych temperaturach w magazynie w Mijdrecht

Godziny pracy:6:30-15:30 ( jedna zmiana), 40h/tydzień

Pomoc na hali produkcyjnej przy załadunku i rozładunku kontenerów-praca przy rozładunku ciężarówek z Chin i Indii,

a następnie ustawianie załadunek wózkiem widłowym we właściwe miejsce.

Nowi pracownicy są oprowadzani po zakładzie pracy w poniedziałek.

Czego oczekujemy?

Certyfikat na wózek HT

Doświadczenia w pracy na heftrucku

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego B1

Prawa jazdy

Co oferujemy?

Stawka € 14,11/H

Bezpłatny dojazd do pracy (samochodem lub rowerem)

Cotygodniowe wypłaty

Ubezpieczenie zdrowotne w kwocie 34,78 euro tygodniowo

Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF w kwocie 99,50 tygodniowo (pokoje dwuosobowe)

Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego

Opiekę koordynatora

Dostęp do portalu pracowniczego (który zawiera Twoje umowy, dokumenty, paski wypłat, roczne zestawienia zarobków, itp.)

Zapewniamy odpowiednią odzież i obuwie ochronne, jeśli wymaga tego Twoje stanowisko

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv na adres:

[email protected]

z dopiskiem w temacie maila: OPERATOR HT MIJDRECHT

Dziękujemy!

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU!

www.marvelpc.pl

 ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

TEL +48 668 81 61 81

czynna pon-pt 8:00-16:00

Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/