DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 600-650 EUR/tydzień
  • Firma: Link2work Sp. z o.o
  • Kontakt: Hanna Grochowska
  • Telefon: +48 503 028 187
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektromechanik
Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta – eksperta w dziedzinie napraw i kontroli sprzętu ciężkiego (dźwigi, żurawie) poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromechanik ze znajomością hydrauliki

Miejsce pracy: Medemblik, Holandia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY:

  • umowę na holenderskich warunkach
  • zatrudnienie długoterminowe
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia w wysokości od 600€ - 650€ netto/ tydzień
  • zorganizowane zakwaterowanie (płatne 115€/ tydzień)
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia (33,45€/ tydzień)
  • możliwość skorzystania z transportu firmowego (płatne 5€/ dzień)
  • 25 dni płatnego urlopu
  • 8,74% dodatku urlopowego
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie ciekawego doświadczania w firmie z dużymi tradycjami

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca w dziale montażu - montaż i demontaż części maszyn ciężkich (dźwigi, żurawie)
  • usuwanie powstałych awarii (układy hydrauliczne, elektryczne i mechaniczne)
  • raportowanie wykonanych zadań brygadziście
  • przestrzeganie zasad BHP

  • POSZUKIWANE KOMPETENCJE:

  • wykształcenie techniczne związane z elektromechaniką/ hydrauliką przemysłową/ pneumatyką
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • podstawowa wiedza na temat: układów mechanicznych (napędy, przekładnie, łożyska), silników, układów hydraulicznych, elektronicznych systemów bezpieczeństwa
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do ewentualnej pracy w nieregularnych godzinach (8 godzin dziennie)
  • certyfikat VCA - mile widziane
  • elastyczność

  • Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: , 786 865 894, 503 028 187

    Dodatkowe informacje:

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/