DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 460 EUR/tydzień
  • Firma: PRAN
  • Kontakt: Olga Palaznik
  • Telefon: +48539539416
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Dla naszego klienta w Holandii, który jest jednym z największych producentów rur stalowych do fundamentów farm wiatrowych oraz platform wiertniczych i gazowych na morzu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SZLIFIERZ

Opis stanowiska

  • Praca z użyciem szlifierki kątowej.
  • Praca z dużymi elementami (elementy do wiatraków wodnych, statków i mostów).

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie na stanowisku szlifierza.
  • brak stresu podczas pracy na wysokościach.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • mile widziane VCA
  • prawo jazdy. B.
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.
Kompensata i korzyści

  • umowę na warunkach holenderskich
  • 460 - 480€ netto / 40 h
  • możliwość nadgodzin
  • zakwaterowanie: pokój jednoosobowe
  • ubezpieczenie zdrowotne i gwarancje socjalne
  • możliwość długiej współpracy
  • pracę w dobrze prosperującej, rozwijającej się firmie