MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749.

Praca na magazynie centrum dystrybucji znanej sieci supermarketów.

Zakres obowiązków:
# Rozładunek / załadunek
# Inne prace magazynowe
# Kontrola jakości towaru

LOKALIZACJA: Maastricht

Nasze wymagania:
- motywacja oraz chęci do pracy
- dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

Stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
Darmowy dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego.
Możliwość długotrwałej współpracy,
Opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
Cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy,
Atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową,
Dodatek wakacyjny i urlopowy,
Dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (z informacją EKSPEDYCJA w tytule maila) na adres mailowy [email protected]

 Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Houdstermaatschappij Hobij Personeelsvoorziening BV z siedzibą w Veghel. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) na potrzeby rekrutacji. Kandydatowi/kandydatce których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego