PRACE PORZADKOWE PRZY ZIELENI MIEJSKIEJ 13,27€

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: Easy Work
  • Kontakt: Robert P
  • Telefon: +31627570559
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lunteren
  • Państwo: Holandia

Witam,

Praca przy zieleni miejskiej ( dbanie o porzadek ).

Poszukujemy 2 osob do pracy w Woudenberg.

Stawka: €13,27

wymiar pracy: full time ( 40h/tydzien)

ilosc zmian: jedna

Znajomosc jezykow obcych nie jest wymagana, ale milo bedzie jak ktos zna podstawy jezyka angielskiego. Prawo jazdy - mile widziane.

Gwarantujemy:

- zakwaterowanie ( pokoje zamykane na klucz);

-dojazd do pracy;

- tygodniowe wyplaty;

- opieke polskiego koordynatora;

- ubezpieczenie.

Oczekujemy:

- Checi do pracy;

- Punktualnosci;

Opis stanowiska:

Praca w roznych warunkach pogodowych, polega na pieleniu, przycinaniu galezi, obslugi urzadzen: podkoszarek, dmuchaw do lisci etc.

Osoby zainteresowane oferta, prosze o przeslanie CV na adres: [email protected]

Nie oferujemy pracy "w ciemno". Zanim podpiszesz umowe, bedziesz mial wszytko wytlumaczone.