DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 800-3 000 EUR/m-c
  • Firma: Certos Holland B.V.
  • Kontakt: Certos Holland
  • Telefon: +31643624801
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik Utrzymania Ruchu
Firma Certos Holland B.V. specjalizuje się dostarczaniem wykwalifikowanych pracowników dla swoich klientów na terenie Holandii. Zajmujemy się naprawą maszyn u klientów jak również wszystkimi pracami związanymi prewencją, przeglądami jak również usprawnianiem maszyn u naszych klientów

Miejsce pracy: Rożne projekty na terenie całej Holandii.

Twój zakres obowiązków:

- Utrzymywanie w sprawności maszyn i urządzeń oraz linii technologicznych w obszarze produkcji.
- Dokonywanie pomiarów kontrolnych remontowych maszyn i urządzeń.
- Wykonywanie napraw, lokalizacja i usuwanie usterek powstałych w wyniku awarii.
- Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych.

Nasze wymagania:

- Wykształcenie: techniczne, również absolwenci kierunków technicznych.
- Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych.
- Wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki, pneumatyki mile widziana.
- Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.
- Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Certos oferuje:

- €2600 - €3000 miesięcznie 40 godz.tyg.
- Stabilne zatrudnienie na podstawie Holenderskiej umowy o pracę lub ZZP.
- Dodatkowe benefity:
Certos opłaca twoja część składki emerytalnej (tak zwany w Polsce 3 filar IKE)
Roczna premia za wyniki w pracy!

Zapraszamy do aplikacji droga online z dołączonym aktualnym i udokumentowanym życiorysem na adres mailowy [email protected]

Certos Holland B.V.
Tel. 0252-419149
Tel. 06-43624801
www.certos.nl

Pytania w jeżyku Polskim, pon - pia 9:30 - 17:00 pod numerem tel. 06-43624801

#werkenbijcertos #certosholland #pracacertos #pracawholandii
#praca #werkenbijcertos #pracadlazzp #zzp #serwisant #holandia #mechanik