DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Marvel Personal Consulting
  • Kontakt: Karolina Gazdecka
  • Telefon: +48 668 816 181
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Firma Marvel Personal Consulting obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACA PRZY WYPAKOWYWANIU UBRAŃ. ! PRAWO JAZDY KONIECZNE

Miejsce pracy:

Lelystad, Holandia

WYMAGANIA:

  • podstawowa znajomosc  angielskiego
  • -prawo jazdy lub prywatne zakwaterowanie
  • -motywacja  do podjęcia nowego wywania
  • -doświadczenie w pracy produkcyjnej- dodatkowy atut

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca wewnatrz, głównie stojaco – chodzaca. Głównym zadaniem pracowników
  • jest:
  • • wyciąganie ubrań pudełek
  • • sortowanie ich przy taśmie
  • • wieszanie ubrań
  • • przyszywanie metek

OFERUJEMY:

  • Oferujemy:
  • System pracy:
  • Praca 3-zmianowa w sezonie, w zaleznosci od ilości pracy w ciągu roku. Czesto ww weekende
  • (rekompensata wolnego za weekend w rozne dni w ciagu tygodnia od poniedzialku do piatku):
  • • Zamiana poranna - 06:30 - 14:30
  • • Zmiana popłudniowa - 14:30 - 22:30
  • • Zmiana nocna - 22:30 - 06:30

  • Wynagrodzenie:
  • Stawka € 13,32/ H
  • + dodatki za pracę zmianową:
  • • Od 00:00 do 06:00, w dni robocze – otrzymasz +45,00% dodatku zmianowego €19,31/H
  • • Od 19:00 do 20:00, w dni robocze – otrzymasz +22,50% dodatku zmianowego €16,31
  • • Od 20:00 do 00:00, w dni robocze – otrzymasz +45,00% dodatku zmianowego €19,31/H
  • • Za prace w niedziele – otrzymasz +90% dodatku zmianowego

  • - Dopłatę € 10,00 tygodniowo dla kierowcy
  • - Wynagrodzenie wakacyjne 8,33%
  • - Wynagrodzenie urlopowe 8,70%
  • - Zakwaterowanie (koszt 107,00 € tygodniowo)
  • - Ubezpieczenie zdrowotne 35,58 € tygodniowo
  • - Zapewniony transport do pracy
  • - Opiekę polskich koordynatorów
  • - Pracę w solidnej, renomowanej firmie

  • Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV koniecznie z dopiskiem W TEMACIE MAILA:
  •  "Sort ubrań Lelystad"
  • na adres e-mail: [email protected]
  • Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Marvel Personal Consulting
  • BIURO PRACY OD 2001 ROKU
  • www.marvelpc.pl
  • ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino
  • nr. Certyfikatu KRAZ 401
  • nr. KvK: 57872198
  • TEL:  +48 668 81 61 81, pon.-pt. 8:00- 16:00