DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 5 000-6 000 EUR/m-c
  • Firma: KONEKTIA
  • Kontakt: Katarzyna
  • Telefon: 798957811
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC
Firma Konektia obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

CNC FANUC

Miejsce pracy: Klundert

WYMAGANIA:

  • Język angielski w miarę komunikatywny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • - Otrzymujesz programy od programisty, jezeli chcesz mozesz samodzielnie tworzyc. - Sprawdzić programy i w razie potrzeby wyregulować. • Domyślnie produkty, które programujesz w maszynie, tworzysz z rysunku - Sterowanie Fanuc, ustawiasz tokarkę CNC lub stół konwencjonalny. • Dobor narzedzi. • Obrabiasz głównie średnie i duże przedmioty, pojedyncze sztuki • Pracujesz nad produktami przeznaczonymi na różne rynki, co oznacza, że ​​jest duża różnorodność.

OFERUJEMY:

  • wysokie wynagrodzenie do ustalenia
  • jedna zmiana
  • zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach, 1-osobowy pokój
  • darmowo podszkala firma aby się rozwijać w CAM i inne szkolenia.

Nasza firma to fundamentalna i stabilna firma, która działa na arenie międzynarodowej w różnych obszarach gałęzie. Zajmujemy się przetwarzaniem i wytwarzaniem produktów wysokiej jakości dla przemysłu naftowo-gazowego, stoczniowego, budowy maszyn, sektora transportowego, przemysł spożywczy, technologia dźwigowa, technologia energetyczna itp.

PROSIMY O KONTAKT DO PANI KASII NA NUMER +48 798 957 811 (język Polski)
LUB WYSLIJ MAILA NA [email protected]