DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 950 EUR/m-c
  • Firma: InJobs PL Sp. z o.o.
  • Kontakt: Injobs
  • Telefon: 48 514 630 888
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego typu Heftruck. Praca w Holandii.

Start od stycznia 2024 r.

Miasto IJmuiden.

Masz doświadczenie jako kierowca wózka widłowego, szukasz pracy, w której nie ma dwóch takich samych dni? Chcesz pracować w miłym zespole i rodzinnej atmosferze? Posiadasz ważny holenderski certyfikat na wózek widłowy typu heftruck?

Jako kierowca wózka odbierasz zamówienia i przemieszczasz palety za pomocą wózka widłowego oraz upewniasz się, że są one przygotowane do wysyłki.

Praca na 3 lub 5 zmian.

Oferta:

  • Wynagrodzenie +/- €1950 netto miesięcznie
  • Wynagrodzenie +/- €450 netto tygodniowo po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
  • Wynagrodzenie za godzin € 14,34 brutto za godzinę + dodatek zmianowy 127,5%
  • Stała praca, średnio 36 godzin tygodniowo
  • Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nie wliczonych do tygodniowego wynagrodzenia
  • Komfortowy pokój jednoosobowy w domu rodzinnym
  • Zwrot kosztów podróży praca-dom-praca
  • Zwrot kosztów podróży z zagranicy w formie rozliczenia podatkowego
  • Najlepsze możliwe ubezpieczenie zdrowotne
  • Wypłata wynagrodzenia w systemie tygodniowym
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
  • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów
Wymagania:

  • Posiadasz 2 lata doświadczenia jako kierowca wózka widłowego
  • Posiadasz wiedze z dziedziny zasad zarządzania i dystrybuowania żywnością oraz analizy zagrożeń (HACCP)
  • Posiadasz ważny holenderski certyfikat na wózek widłowy, posiadanie VCA będzie dodatkowym atutem
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
  • Jesteś elastyczny i gotowy do pracy zmianowej (6:00 – 14:00 /14:00 – 22:00 / 22:00 – 6:00)
  • Jesteś pro-aktywny, dokładny i nastawiony na obsługę klienta
  • Posiadasz czynne prawo jazdy i własny środek transportu
Obowiązki:

  • Odbieranie zamówienia (palety) za pomocą wózka widłowego
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki (pakowanie, oklejanie, zabezpieczanie folia, itp.)
  • Rozmieszczanie towarów na odpowiednich miejscach na magazynie
  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
  • Inwentaryzacja stanów magazynowych i kontrola jakości produktów
  • Dbałość o zaopatrzenie w materiały do pakowania
  • Dbałość o utrzymanie czystości w miejscu pracy
  • Prowadzenie podstawowej administracji magazynowej

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: [email protected], w tytule maila prosimy o wpisanie „Operator wózka widłowego typu Heftruck, imię i nazwisko”